Super oferta

BEZPRZEWODOWY za 1zł z całodobowym nadzorem przez Centrum Monitorowania Alarmów

Jest to wachlarz promocyjnych zestawów bezprzewodowych.
Każdy z proponowanych zestawów bazuje na centrali alarmowej Risco Agility cieszącą się dużą popularnością i niezawodnością. Producent tworząc ten system postawił niewątpliwie na estetykę produktu deklasując pod tym względem konkurencję. Jest to system wpasowujący się w każde wnętrze łącząc przy tym szeroką gamę czujników w zależności od potrzeb obiektu i użytkownika. Łącznie możemy przypisać do centrali 32 czujniki.
Czujniki
  • otwarcia drzwi, okien
  • ruchu
  • dymu
  • zalania wodą
  • zbicia szkła
  • gazu

Zestawy Risco Agility w promocyjnej cenie 1zł dostępne tylko przy zawarciu umowy na świadczenie usługi całodobowego nadzoru nad systemem przez Centrum Monitorowania Alarmów Securitas.PRZEWODOWY za 999zł

Proponowany system jest polskim produktem wiodącej marki SATEL mającej same pozytywne opinie użytkowników i instalatorów. Centrala CA-5 to idealne rozwiązanie do mieszkań, małych domków czy garaży z możliwością rozbudowy do 5 czujek przewodowych. Proponowany zestaw zawiera dwa czujniki ruchu Prestige, klawiaturę LED i sygnalizator wewnętrzny oraz centralę wraz z obudową i osprzętem. Cena zestawu zawiera również przewody wraz instalacją i oprogramowanie, na życzenie klienta podczas instalacji możemy podłączyć system do wybranego Centrum Monitorowania Alarmów wraz z formalnościami bez zmiany ceny. Po zakończonej instalacji nie będzie potrzeby wzywania kolejnych techników i narażania się na dodatkowe koszty.

Wygenerowano w sekund: 0.10
118,837 unikalne wizyty